Jana Fišerová

Na sezení k Vám jsem jela natěšená. S pocitem, že dělám něco pro svojí rozbolavěnou dušičku a vůbec jsem neočekávala změnu po první schůzce. Byla jsem připravená na to, že to bude dlouhodobý proces. Ale jakmile jsem si sedla do křesla, začalo vše fungovat strašně rychle. Mé emoce se uvolňovaly, až mě překvapilo, kde se to všechno bere. Přijela jsem k Vám v domnění, že mám problém v určité oblasti. A nakonec se ukázalo, že jeho příčina pramení v dětství. Odjížděla jsem od vás s novým sebevědomím, jen jsem se bála, že mi druhý den moje sebevědomí zase někam uteče.
Druhý den jsem vypila neskutečné množství vody. Nechápala jsem, kam se do mě vejde. Stále jsem měla žízeň. Vzpomněla jsem si na vaše doporučení, ať hodně piji vodu. Moje tělo si to řeklo samo. Během dne se mi motala hlava, ale jinak mi bylo dobře. Moje sebevědomí neuteklo. Druhý den mi bylo super. Třetí den na mě dopadl splín. Plakala jsem, ale byla jsem ráda, že pláču a nedržím to v sobě, tak jako jindy. Vyplakala jsem se a bylo dobře.Teď v sobě cítím sílu. Jako kdybych před tím byla ohnutý strom a teď jsem se narovnala. Jistěže mne bude vítr znovu ohýbat, ale už vím, že pokud se ohnu, tak se ZNOVU NAROVNÁM. A  to je pro mě velmi důležité. A další ponaučení,  které jsem si odnesla,  je nebát se věci měnit,  pokud mi nevyhovují, jen já určuji, co je pro mne dobré.
Tímto jsem Vám chtěla moc moc poděkovat a těším se na příští sezení.

Dana Košková
 

© 2012 Dana Košková, realizace projektu KETNET s.r.o. (elektronické obchody, www stránky, internetové prezentace), hostováno a vyvinuto na redakčním systému MODElina, k internetu připojeno sití TaNET. Veškerý obsah je majetkem Dany Koškové a jakékoliv jeho kopírování bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.